پایان سرویس دهی در زمینه میزبانی

پایان سرویس دهی در زمینه میزبانی قابل توجه کاربران محترم باشد که ترنج طرح بنا به مشکلات شخصی  تصمیم دارد تا بر سرویس های میزبانی خود پایان دهد کاربران محترم لطفا ضرف 72 ساعت  سرویس های خود را ... بیشتر »

۱۳۹۸/۰۳/۲۵
حذف سرویس های تمدید نشده

با سلام خدمت شما عزیزان  با توجه به بالارفتن سرویس های تمدید نشده توسط کاربران محترم  لازم به اطلاع رسانی دانستیم تا در صورت عدم پرداخت و تمدید سرویس حداکثر تا 24 ساعت دیگر  سرویس های کاربران ... بیشتر »

۱۳۹۷/۰۶/۰۲
بروز رسانی سرور مجازی ها

با سلام خدمت کاربران عزیزلازم به ذکر است دایرکت ادمین و پلاگین های مربوطه به آن برورسانی های جدیدی را منتشر کرده اند دوستان عزیز جهت بروز رسانی سرور خود اطلاعات سرور مجازی خود را از طریق تیکت ... بیشتر »

۱۳۹۷/۰۵/۰۶
فعالسازی لاگین دومرحله ای کاربران

با سلام و احترام خدمت کاربران محترم  بنا به اهمیت به امنیت کاربران عزیز لاگین دومرحله ای برای کاربران فعال شده است کاربران عزیز طبق تصویر برای فعالسازی این قابلیت ابتدا میبایست در ربات ما عضو ... بیشتر »

۱۳۹۶/۱۲/۰۴
تغییر سرور نمایندگی ها


 

با سلام خدمت شما عزیزان

پیرو اطلاعیه قبلی  مبنی بر انتقال تمامی سرویس ها

نمایندگی های عزیز ای پی سرویس خود را از

138.20.39.4

به ای پی

94.130.120.18

تغییر دهند 

۱۳۹۶/۰۶/۰۹
تازه شدن تمامی سرویس ها و احتمال بروز اختلال

همراهان همیشگی ترنج طرح    سلام عزیزانی که در طولانی مدت ترنج طرح را همراهی کرده اند اطلاع دارند که ترنج طرح مبنی بر کیفیت بالا و حساسیت بر روی اطلاعات کاربران به صورت دوره ای اقدام به تعوضی ... بیشتر »

۱۳۹۶/۰۶/۰۲
قطعی موقتی سرور یک

با سلام خدمت شما عزیزان  جهت بروز رسانی  سرور یک با یک قطعی مواجه شدیم که به زودی برطرف خواهد شد  جزئیات را در لینک زیر مشاهده کنید  جهت مشاهده جزئیات اینجا کلیک کنید بیشتر »

۱۳۹۵/۱۰/۱۴
تغییر اسکریپت و سیستم سایت

با سلام خدمت شما عزیزان  با توجه به برخی مشکلات مجبور به تغییر سیستم وبسایت ترنج طرح شده ایم  سرویس های شما هیچگونه اسیبی ندیده اند و شما پس از عضویت مجدد در سایت و ارسال تیکت سرویس شما به ... بیشتر »

۱۳۹۴/۰۸/۲۷